PLAYA DEN BOSSA

PLAYA DEN BOSSA (5)

PLAYA DEN BOSSA (3)

PLAYA DEN BOSSA (11)

PLAYA DEN BOSSA (13)

Playa den Bossa to chyba najbardziej znana i zatłoczona plaża na Ibizie. Raczej nie spotkamy na niej rodzin z dziećmi, lecz grupy znajomych czy pary. Wzdłuż plaży rozciągają się budynki, w których mieszczą się kluby, takie jak Space czy Bora Bora oraz hotele, a wśród nich najsłynniejszy o nazwie Ushuaia. Ostatnio na stacjach muzycznych możemy oglądać najnowszy clip Aviciego, który został nakręcony właśnie w hotelu Ushuaia. W samym sercu hotelu, pod gołym niebem znajduje się scena, na której każdego dnia występuje inny DJ. Wystarczy, że goście hotelowi wyjdą na balkon swojego apartamentu i od razu przenoszą się na kilka godzin w inny kolorowy świat, świat pełen dobrych dźwięków i niesamowitego show. W każdy poniedziałek hotel zaszczyca swoją obecnością sam David Guetta. Na koncert może wejść oczywiście każdy turysta posiadający ważny bilet.

            Leżąc na Playa den Bossa wypoczywa się słuchając muzyki, a właściwie mieszanki różnych stylów muzycznych od r’n’b, poprzez house, aż po techno. Z pewnością nie znajdziemy tu zacisznego miejsca. Co chwilę ktoś pojawia się z ofertą wycieczki i biletów wstępu na imprezy. Wybierając się na plażę w lipcu czy sierpniu, wielką pomyłką będzie niewyposażenie się w nakrycie głowy czy nieposmarowanie ciała olejkiem ochronnym. Pamiętajcie nie zasypiamy na pełnym słońcu!:)

            Dla prawdziwych imprezowiczów polecamy rozpoczęcie dnia od wypłynięcia jachtem, na którym wszystko jest dobrze zorganizowane – gra DJ, a do dyspozycji gości są napoje i róże przysmaki. Popłynąć można aż na samą Formenterę, żeby zaczerpnąć wspaniałej kąpieli. Bilet na rejs można kupić nawet na plaży. Po zejściu z jachtu dobrym posunięciem będzie udanie się do Ushuaia na koncert Aviciego czy Davida Guetty, który będzie trwał do 23:00, a tuż po nim wystarczy przejść do pobliskiego klubu Space,  pełnego cudownych barw  i niesamowitej muzyki house. Klub uważany jest za najlepszy klub muzyki house w Europie i można bawić się w nim do samego rana.

Podziel się:
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Pinterest
Copyright (C) sistersm.net