MARKA ONLY OKRYWA PUCHEM

MARKA ONLY OKRYWA PUCHEM (12)

MARKA ONLY OKRYWA PUCHEM (11)

MARKA ONLY OKRYWA PUCHEM (9)

MARKA ONLY OKRYWA PUCHEM (8)

MARKA ONLY OKRYWA PUCHEM (7)

MARKA ONLY OKRYWA PUCHEM (5)

MARKA ONLY OKRYWA PUCHEM (2)

MARKA ONLY OKRYWA PUCHEM (1)

K- MARKA ONLY OKRYWA PUCHEM (4)

Zbliżający się wielkimi krokami okres zimowy wiąże się często z nieoczywistym wyborem odpowiedniej garderoby. Na pierwszy plan wysuwa się odzież zapewniająca nam komfortowe funkcjonowanie podczas chłodniejszych dni. Bardzo szybko do łask wraca odzież jeszcze nie tak dawno pośpiesznie ukrywana w najdalszych zakamarkach naszej szafy. Ponadto zdarza się tak, iż nasze odzieżowe zasoby nie są na tyle duże aby do końca spełnić oczekiwania użytkownika.

Z pomocą przychodzą firmy odzieżowe, które starają się dostarczyć produkt praktyczny, sprawdzający się w codzienności, przy tym jednocześnie nie zapominając o jego modowym aspekcie. Nie inaczej jest w przypadku brandu ONLY, od lat obecnego na naszym rodzimym rynku. Marka z powodzeniem radzi sobie również z kolekcjami zimowymi, oferując szeroką gamę okrycia wierzchniego.

W naszym przypadku wybór padł na rewelacyjną kurtkę puchową, charakteryzująca się znacznie dłuższym krojem niż większość dostępnego okrycia wierzchniego. Odpowiednia długość to niewątpliwie największy atut odzienia. Z kolei kaptur pozwoli na okrycie głowy w razie gdyby akurat pod ręką zabrakło czapki. Natomiast utrzymanie odzieży w czarnej kolorystyce to z pewnością duże ułatwienie przy doborze pozostałych elementów stylizacji.

Podziel się:
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Pinterest
Copyright (C) sistersm.net