MAGICZNY SYLWESTER

MAGICZNY SYLWESTER- SISTERSM (1)

MAGICZNY SYLWESTER- SISTERSM (3)

MAGICZNY SYLWESTER- SISTERSM (4)

MAGICZNY SYLWESTER- SISTERSM (5)

MAGICZNY SYLWESTER- SISTERSM (6)

MAGICZNY SYLWESTER- SISTERSM (7)

MAGICZNY SYLWESTER- SISTERSM (8)

MAGICZNY SYLWESTER- SISTERSM (9)

MAGICZNY SYLWESTER- SISTERSM (10)

MAGICZNY SYLWESTER- SISTERSM (2)

Sylwester zapisał się w naszej świadomości jako data szczególna, magiczna. Kojarząca się obowiązkowo z dobrą zabawą oraz nietuzinkowymi kreacjami. Przez wielu wyczekiwana całym rokiem. Będąca symbolem pożegnania starego oraz nadejścia nowego, nieznanego, lepszego.

Niemalże na każdej szerokości geograficznej królują rozmaite stroje, mieniące się jaskrawymi, przykuwającymi wzrok barwami. Zaś jedynym ograniczeniem staje się nasza wyobraźnia. Z kolei sposobów na spędzenie tego wyjątkowego wieczoru jest wiele. Niezależnie od wybranej formy, wśród damskiej garderoby pierwszeństwo wiedzie elegancka sukienka. Nie inaczej jest w naszym przypadku. Odzież utrzymana w srebrno-czarnej kolorystyce doda klasy jej szczęśliwej posiadaczce oraz podkreśli ważność imprezy, na okoliczność której została wybrana. Nie bez znaczenia jest również wzór sukienki – zarazem stylowy oraz minimalistyczny.

W wariancie męskim sylwestrowej stylizacji miejsce znalazło się na elegancki golf, cieszący się niezmienną popularnością już od jakiegoś czasu. Uwielbiany przez mężczyzn granat został zestawiony z odważnym liliowym kolorem spodni. Dzięki czemu otrzymaliśmy niebanalną stylizację, stworzoną z dwóch jakże różnych kolorów. Całość dopełniają klasyczne, czarno-białe trampki od legendarnej marki CONVERSE.

 

Podziel się:
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Pinterest
Copyright (C) sistersm.net