LR ZEITGARD BLUE LIGHT DEFENDER

1_06

W ostatnim czasie spędzamy jeszcze więcej czasu przed ekranem urządzeń elektronicznych. Pracujemy w domu przed komputerem i kontaktujemy się z rodziną i przyjaciółmi przez telefon komórkowy. Dla rozrywki oglądamy również filmy, co oznacza, że wpatrujemy się ponownie w monitor emitujący niebieskie światło.

Niebieskie światło emitowane przez ekrany smartfonów, tabletów, laptopów i telefonów w dużej mierze przyczynia się do przedwczesnego starzenia się skóry. W odpowiedzi na powstały problem niemiecka firma LR Health& Beauty stworzyła nowy produkt, który nosi nazwę BLUE LIGHT DEFENDER. Jego zadaniem jest odbijanie niebieskiego światła poprzez pigment zawarty w ekstrakcie ze spiruliny. Wychwytywanie wolnych rodników dzięki ekstraktowi z lotosu błękitnego oraz regeneracja skóry, która jest możliwa dzięki specjalnemu enzymowi fotoliaza, zawartemu w ekstrakcie ze spiruliny.  Inteligentne serum zapobiega efektowi „digital aging”. Zjawisko to rozpoczyna się w momencie przenikania promieni niebieskiego światła do głębszych warstw skóry, w wyniku czego tworzy się duża ilość wolnych rodników. W ten sposób powstaje stres oksydacyjny, który obciąża skórę i przyspiesza pojawianie się oznak starzenia takich jak zmarszczki i przebarwienia.

LR ZEITGARD BLUE LIGHT DEFENDER to zatem inteligentne serum, które chroni naszą skórę przed przedwczesnym starzeniem się, wywołanym działaniem niebieskiego światła. Składniki czynne zawarte w serum BLUE LIGHT DEFENDER są aktywowane przez niebieskie światło i chronią naszą skórę aktywnie i prewencyjnie przed jego negatywnym wpływem. Możliwe jest to dzięki jego wyjątkowemu, potrójnemu działaniu. Używając inteligentnego serum chronimy naszą skórę przed podrażnieniami i dbamy o młody, promienny wygląd. Wystarczy codziennie rano nałożyć serum równomiernie na oczyszczonej skórze twarzy jako bazę pod krem na dzień.

Podziel się:
 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Pinterest
 • Pinterest
 • WESOŁYCH ŚWIĄT

  WESOŁYCH ŚWIĄT

 • BĄDŹ LUKSUSOWA Z MARKĄ LR HEALTH&BEAUTY

  BĄDŹ LUKSUSOWA Z MARKĄ LR HEALTH&BEAUTY

 • CERTYFIKATY JAKOŚCI PRODUKTÓW LR HEALTH&BEAUTY

  CERTYFIKATY JAKOŚCI PRODUKTÓW LR HEALTH&BEAUTY

Copyright (C) sistersm.net