OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU WSPOMNIENIE Z WAKACJI

Na wstępie chcemy wszystkim bardzo, bardzo serdecznie podziękować za udział w konkursie- WSPOMNIENIE Z WAKACJI:).

Dziękujemy za nadesłane zdjęcia i filmy. Doskonale bawiliśmy się poznając Waszą wakacyjną przygodę . Było nam bardzo ciężko wyłonić zwycięzców konkursu ze względu na zróżnicowanie wiekowe oraz styl nadesłanych pracy. Wszystkie prace bardzo nam się podobają i zasługują na słowa uznania.

Na pierwszym miejscu plasują się niepowtarzalni i oryginalni HARIBO & CZAPLA. Dziękujemy Wam bardzo serdecznie za stworzenie fantastycznego wspomnienia. Żałujemy, że nas z Wami nie było :(

Na drugim miejscu plasują się zabawni  i przebojowi TOLA &  STEFAN. Bardzo, bardzo Wam dziękujemy za nadesłanie filmiku, który zdobył nasze serce już na wstępie. Jesteście bez wątpienia naszą największą miłością. Też Was kochamy.

Na trzecim miejscu uplasowali się kreatywna i aktywna  KLAUDIA oraz nieustraszony i zwyciężony ROBERT . Bardzo Wam dziękujemy za nadesłane filmiki. Droga Klaudio życzymy Ci samych sukcesów w szkole i życiu osobistym. Kiedy wspólny biwak nad jeziorkiem?:) Drogi Robercie liczymy na wspólne rowerowe podboje:).

Czas na najważniejsze, czyli nagrody:). Zwycięzców prosimy o podesłanie adresów w celu wysłania przysługujących Wam upominków :)!!!

 

1- EUROTRIP  TRAILER BY HARIBO & CZAPLA :)

2- TOLA I STEFAN SZALONE WSPOMNIENIE Z FUERTEVENTURY    :=)

 3- KLAUDIA I JEJ WAKACYJNE SPRAWOZDANIE :)

3- ROBERT ZWIEDZAJĄCY POLSKĘ ROWEREM  :)

 

SPONSORZY NAGRÓD:

2015-10-06_223546

Mariposa

 

 

NAGRODY:

Podziel się:
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Pinterest
Copyright (C) sistersm.net