O nas

sistersm.net - o nas

Jesteśmy siostrami, które w wyniku swoich doświadczeń postanowiły stworzyć blog o stylu życia. Nasz pomysł zrodził się już kilka lat temu jednak realizacja całego przedsięwzięcia przypadła na rok 2014. Ma on za zadanie umilić życie wszystkim naszym czytelnikom. Strona jest tworzona z myślą o innych. Kochamy świat, a najbardziej ludzi, którzy nas inspirują i zachęcają do tworzenia rzeczy pięknych, niezwykle ciekawych. Ludzi, którzy mają pragnienia i próbują je zrealizować oraz tych, którzy chcą zwyczajnie żyć.

Na początku podzieliłyśmy naszą stronę na podstawowe zakładki, które kolejno miały wnosić o modzie, podróżach, sporcie oraz szeroko rozumianej kulturze. Zakładka TRENDY to obszar zarezerwowany na naszą interpretację obowiązujących trendów. Z kolei zakładka PODRÓŻY CZAS przedstawia miejsca, do których udało nam się dotrzeć oraz te miejsca, do których będziemy w niedalekiej przyszłości docierać. W zakładce SPORT I REKREACJA odnajdziecie sporo ciekawych sposobów na aktywne spędzanie wolnego czasu. Z nami czeka Was nie lada wyzwanie! Teraz czas na zakładkę KULTURA PO NASZEMU, gdzie znajdziecie mnóstwo ciekawych inspiracji związanych z książką, filmem, muzyką i humorem. Z czasem doszły dwie nowe zakładki pierwsza TECHNOLOGIE, w której będziemy przedstawiać nasze spojrzenie na dany produkt np. komputery, tablety, smartfony. Ostatnią powstałą zakładką jest PRZEPIŚNIK, który wnosi oczywiście o gotowaniu. Tu pojawią się różne rozwiązania smakowe zaproponowane przez naszych gości oraz ekipę SistersM.

Chcemy tworzyć dobrą chwilę, która zapisze się w naszym i Waszym życiu na DOBRE!:) Zapraszamy do wyrażania siebie i utrwalania rzeczy pięknych, tych najważniejszych! Zaglądajcie do nas o każdej porze dnia i nocy! Bierzcie udział w naszych konkursach! Mamy nadzieję, że chodź w minimalnym stopniu umilimy Wam czas, a nasze pomysły będą się cieszyć uznaniem wielu z Was!:)

ODWIEDZAJCIE, OGLĄDAJCIE, CZYTAJCIE I PISZCIE DO NAS:) !!!

      SistersM

Copyright (C) sistersm.net