CZARNO-BIAŁE STYLIZACJE

CZARNO-BIAŁE STYLIZACJE (1)
CZARNO-BIAŁE STYLIZACJE (4)
CZARNO-BIAŁE STYLIZACJE (2)
CZARNO-BIAŁE STYLIZACJE (3)

Powyżej przedstawiamy zestawienie dwóch najpopularniejszych kolorów. Kontrastowe zestawienie czarnego z białym to jedno z najgorętszych trendów panujących w świecie mody. Dobrze jest się zaopatrzyć w rzeczy czarno-białe, które można dowolnie ze sobą łaczyć. Każdy element naszej pięknej garderoby powinien świetnie pasować do pozostałych. Bo przecież mamy lepsze rzeczy do roboty niż niekończące się rozmyślania o ciuchach, prawda? W związku z powyższym twierdzeniem przygotowałyśmy dla was  w tych kolorach dwie stylizacje.

Pierwsza z nich podkreśla walory kobiece, zaś druga z nich rezygnuje. Zestawienie białej koszuli z kamizelką, czarnymi spodniami i butami na delikatnym obcasie jest propozycją na co dzień. W tego typu stylizacjach należy sprawdzać, czy kształty kobiece zostały dobrze podkreślone, bo możemy zatracić różnice w stylu między kobietą a mężczyzną. Bardzo dobrze do wszystkiego pasuje obcas, który podkreśla walory kobiece. Dodatkowo
ważne jest zwrócenie uwagi na dopasowanie ciuchów do naszych sylwetek.

Druga stylizacja przedstawia połączenie ołówkowej spódnicy z delikatną białą bluzką zakończoną czarnym kołnierzykiem wiązanym na kokardkę, która idealnie komponuję się z całym strojem.  Pozostają jeszcze buty na wysokim obcasie, które nadają smak całej stylizacji. Tego typu buciki zarezerwowane są dla bardzo wytrwałych Pań:). Całościowa stylizacja jest idealnym podkreśleniem naszej figury.

W TAKIM STROJU POCZUJESZ SIĘ JAK PRAWDZIWA KOBIETA I WIĘKSZOŚĆ MĘŻCZYZN ZWRÓCI NA CIEBIE UWAGĘ:)

 

Podziel się:
 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Pinterest
 • Pinterest
 • (PL) SM STAWIA NA KOLORY ZIEMI

  (PL) SM STAWIA NA KOLORY ZIEMI

 • (PL) KLASYCZNA JESIEŃ WYDANIU BLEND SHE

  (PL) KLASYCZNA JESIEŃ WYDANIU BLEND SHE

 • (PL) RALPH LAUREN PONOWNIE STAWIA NA JEANS

  (PL) RALPH LAUREN PONOWNIE STAWIA NA JEANS

Copyright (C) sistersm.net