CO`COUTURE ZAPRZYJAŹNIŁA SIĘ Z KRATĄ

1600 CO’CONTURE ZAPRZYJAŹNIŁA SIĘ Z KRATĄ (19)

1600 CO’CONTURE ZAPRZYJAŹNIŁA SIĘ Z KRATĄ (12)

1600 CO’CONTURE ZAPRZYJAŹNIŁA SIĘ Z KRATĄ (1)

1600 CO’CONTURE ZAPRZYJAŹNIŁA SIĘ Z KRATĄ (6)

1600 CO’CONTURE ZAPRZYJAŹNIŁA SIĘ Z KRATĄ (13)

1600 CO’CONTURE ZAPRZYJAŹNIŁA SIĘ Z KRATĄ (9)

1600 CO’CONTURE ZAPRZYJAŹNIŁA SIĘ Z KRATĄ (8)

1600 CO’CONTURE ZAPRZYJAŹNIŁA SIĘ Z KRATĄ (14)

1600 CO’CONTURE ZAPRZYJAŹNIŁA SIĘ Z KRATĄ (18)

Okazuje się, iż w czasach nadmiernej nadprodukcji oraz w granicach dość hermetycznego rynku, jakim jest rynek odzieżowy, może powstać miejsce dla zupełnie nowego podmiotu, który z każdym rokiem zaczyna coraz śmielej sobie poczynać. Mowa tu oczywiście o duńskiej marce CO`COUTURE, która nieprzerwanie od 2015 roku zwiększa zasięg swoich odbiorców nie tylko na terenie ojczystego kraju, ale również w Polsce.

Skandynawski brand, nie obawiając się silnej konkurencji, zasila rynek odzieżowy ciekawymi propozycjami – czego najlepszym przykładem jest choćby rewelacyjna koszula w kratę, będąca swoistym zaprzeczeniem twierdzenia, iż na temat kraty powiedziano już wszystko. Odpowiednia długość oraz kolorystyka odzienia to jej podstawowe zalety. Poza tym koszula posiada możliwość jej przewiązania na wysokości tali, czyniąc z niej ciekawą propozycję do niejednej casualowej stylizacji.

Przy okazji koszuli w kratę nie mogło oczywiście zabraknąć jasnych spodni jeansowych, za uszycie których odpowiada VERO MODA oraz białych trampek nadających całości wymaganej lekkości.

Podziel się:
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Pinterest
Copyright (C) sistersm.net