JEANSOWY POWIEW ŚWIEŻOŚCI

1600 JANSOWY POWIEW ŚWIEŻOŚCI

1600 JEANSOWY POWIEW ŚWIEŻOŚCI- SISTERSM

1600 JEANSOWY POWIEW ŚWIEŻOŚCI- SISTERSM2

1600 JEANSOWY POWIEW ŚWIEŻOŚCI-SISTERSM (13)

1600 JEANSOWY POWIEW ŚWIEŻOŚCI-SISTERSM (14)

1600 JEANSOWY POWIEW ŚWIEŻOŚCI-SISTERSM (11)

1600 JEANSOWY POWIEW ŚWIEŻOŚCI

1600 JEANSOWY POWIEW ŚWIEŻOŚCI-SISTERSM (3)

1600 JEANSOWY POWIEW ŚWIEŻOŚCI-SISTERSM (28)

1600 JEANSOWY POWIEW ŚWIEŻOŚCI-SISTERSM (29)

1600 JEANSOWY POWIEW ŚWIEŻOŚCI-SISTERSM (4)

Niemalże każda szanująca się marka odzieżowa umieszcza w swojej kolekcji odzież jeansową. Zaś każda z nas posiada w swojej garderobie przynajmniej kilka par spodni, koszul oraz kurtek, wykonanych ze wspomnianej dzianiny. Niejednokrotnie spodnie jeansowe stanowią fundament naszych codziennych,  sprawdzonych stylizacji, gwarantując nam nie tylko dobre samopoczucie, ale przekonanie, iż nadal poruszamy się wśród aktualnie panujących trendów.

Spodnie jeansowe pozwalają na tworzenie praktycznie nieograniczonych kompozycji odzieżowych. Z kolei dowolność fasonów oraz odcieni jeansu sprawiają, iż tylko nasza wyobraźnia wyznacza granice. Nie przypadkowo więc w naszej stylizacji pojawiły się spodnie od brandu Vero Moda z rozszerzaną nogawką u dołu, które z powodzeniem można zakwalifikować do tzw. „dzwonów”. Bowiem ich krój idealnie komponuje się granatową koszulą od Blanche.

Natomiast marka Blanche udowodniła, iż nie obawia się eksperymentować z modą. Nie ogranicza się jedynie do prostych, bezpiecznych rozwiązań. Wręcz przeciwnie – odważnie umieszcza w swoich kolekcjach odzież nietuzinkową, od razu przykuwającą uwagę. Stanowiąc tym samym doskonałą propozycję dla osób ceniących sobie niepowtarzalność. Niekonwencjonalne podejście do tematu koszuli jeansowej zaowocowało powstaniem produktu, ciekawego, niebanalnego, momentami przypominającego połączenie koszuli z ponczem.

W zjawiskowej stylizacji oczywiście nie mogło zabraknąć odpowiedniego obuwia, które stanowi spoiwo dobrze funkcjonującej całości. Wybór tym razem padł na markę ONLY.

Podziel się:
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Pinterest
Copyright (C) sistersm.net