JEANS NIEJEDNO MA IMIĘ !

JEANS NIE JEDNO MA IMIĘ- SISTERSM (1)

JEANS NIE JEDNO MA IMIĘ- SISTERSM (2)

????????????????????????????????????

JEANS NIE JEDNO MA IMIĘ- SISTERSM (5)

JEANS NIE JEDNO MA IMIĘ- SISTERSM (4)

????????????????????????????????????

JEANS NIE JEDNO MA IMIĘ- SISTERSM (9)

????????????????????????????????????

JEANS NIE JEDNO MA IMIĘ- SISTERSM (6)

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Niezależnie od wieku oraz preferencji modowych trudno znaleźć kogoś, kto nie posiada w swojej garderobie przynajmniej jednego ubrania wykonanego z materiału jeansowego. Niezmiennie od dziesięcioleci przeważnie wybór pada na spodnie oraz koszulę. Zaś umiejętne połączenie tych dwóch elementów to praktycznie gotowa stylizacja. Ponadto jak pokazują marki odzieżowe, jeans nie zna podziału na płeć. Z kolei różnorodność fasonów oraz kolorów zadowoli z pewnością najbardziej wymagającego amatora odzieżowych eksperymentów.

Odzienie wykorzystujące jeansową tkaninę spotkamy nie tylko w kolekcjach zarezerwowanych dla ekskluzywnych marek, ale również w tych bardziej powszechnych, dostępnych dla szerszego grona odbiorców.

W męskiej odsłonie jeansowych stylizacji postawiono na klasyczne, jednolite koszule oraz spodnie. Za przygotowanie odzieży w przypadku bruneta odpowiada marka LEVI`S, która niemalże każdemu z nas kojarzy się właśnie z produkcją odzieży jeansowej. W przypadku blondyna postawiono na marki FRENCH CONNECTION – granatowa koszula oraz RESERVED – spodnie. Idealnym uzupełnieniem zestawienia, zwłaszcza na nieco chłodniejsze dni, okazały się świetne kurtki. W pierwszym wariancie mamy do czynienia z odzieżą typu „No Name”, swoim krojem odwołującą się do typowych kurtek jeansowych. Natomiast druga propozycja to zasługa firmy BERSHKA.

Kobieca definicja jeansu to przede wszystkim dopasowane spodnie, utrzymane w czarnej oraz granatowej kolorystyce. Za dolną cześć garderoby odpowiada hiszpańska marka ZARA – chyba jedna z najbardziej popularnych w naszym rodzimym kraju. W stylizacjach nie mogło zabraknąć odzieży oferowanej przez duńską markę BLEND SHE, dostępną w sklepie sistersmshop.com. Rewelacyjne koszule, fabrycznie przebarwione, to obowiązkowe uzupełnienie damskiej garderoby. Z kolei za okrycie wierzchnie odpowiada marka RALPH LAUREN.

Jeans niejedno ma imie

200x200 złoto- białe logo sm

Podziel się:
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Pinterest
Copyright (C) sistersm.net