JEANS ANTIDOTUM NA JESIENNĄ AURĘ

JEANS WYDANIU MARKI BLEND (8)

JEANS WYDANIU MARKI BLEND (3)

JEANS WYDANIU MARKI BLEND (4)

JEANS WYDANIU MARKI BLEND (5)

JEANS WYDANIU MARKI BLEND (6)

JEANS WYDANIU MARKI BLEND (7)

JEANS WYDANIU MARKI BLEND (2)

JEANS WYDANIU MARKI BLEND (1)

Przez wiele ostatnich sezonów firmy odzieżowe zdążyły nas przyzwyczaić, iż jesienna pora roku nie musi być smutna. Mnogość oferowanych rozwiązań oraz akceptacja nie tylko stonowanych kolorów pozwalają na tworzenie licznych stylizacji, zaś jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

Z kolei konieczność użycia odzienia przewidzianego na nieco chłodniejsze dni jest idealnym pretekstem do rozbudowania naszej garderoby choćby o modną odzież wykorzystującą jeans. Nie powinno więc dziwić, iż tym tropem poszła skandynawska marka odzieżowa – BLEND.

Duński brand zdecydował się na umieszczenie w swojej kolekcji rewelacyjnej kurtki jeansowej, cieniowanej, zapinanej na logowane guziki. Dodatkowo ocieplonej, co niewątpliwie przemawia na jej korzyść.

Kurtkę zestawiono z modnymi spodniami jeansowymi utrzymanymi w kroju Slim Fit, które tym razem zostały pozbawione fabrycznych przetarć oraz przedziurawień. Ponadto spodnie oraz kurtkę zestawiono ze świetnym grafitowym swetrem, również obecnym w kolekcji marki Blend. W modnym jesiennym zestawieniu nie mogło także zabraknąć porządnego obuwia  – wybór padł na designerskie brązowe sztyblety.

Podziel się:
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Pinterest
Copyright (C) sistersm.net