CONVERSE PRZYPARTY DO MURU !

CONVERSE PRZYPARTY DO MURU !- sistersm (1)

CONVERSE PRZYPARTY DO MURU !- sistersm (2)

CONVERSE PRZYPARTY DO MURU !- sistersm (3)

CONVERSE PRZYPARTY DO MURU !- sistersm (4)

CONVERSE PRZYPARTY DO MURU !- sistersm (5)

CONVERSE PRZYPARTY DO MURU !- sistersm (9)

CONVERSE PRZYPARTY DO MURU !- sistersm (8)

CONVERSE PRZYPARTY DO MURU !- sistersm (7)

Legendarna marka CONVERSE przekonuje do siebie kolejne pokolenia zwolenników trampek. Na przestrzeni ponad wieku marka ewoluowała, wprowadzając do swojej oferty setki modeli – nie tylko obuwia, ale również praktycznie każdej części garderoby. Jednak charakterystyczne logo CONVERSE utkwiło w naszej świadomości jako przypisane do trampek, najlepiej tych utrzymanych w biało-czarnej kolorystyce.

Amerykańska marka zadbała o to aby w kolejnych sezonach przy całej gamie rozmaitych kolorów, znalazło się miejsce na kolejną odsłonę czarno-białych, klasycznych trampek. Tym razem zdecydowano się na prezentację logo CONVERSE w kilku odsłonach kolorystycznych, dodając do tego czerwony akcent na białej gumie.

Dzięki temu prostemu zabiegowi trampki stały się nieodzownym elementem niejednej miejskiej stylizacji. W naturalny sposób odnalazły się z zestawieniu z czarnymi, postrzępionymi spodenkami od popularnej marki PULL&BEAR oraz z koszulką marki BURTON. Angielska firma postawiła na panujące obecnie trendy, przygotowując odzienie z niebanalnym wzorem, imitującym gęstą dżunglę.

Podziel się:
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Pinterest
Copyright (C) sistersm.net