CITY CLUB & BOWLING

CITY Club & Bowling sistersm (2)

CITY Club & Bowling sistersm (3)

Malbork sistersm

Nasza przyjaciółka, która się specjalizuje w wyszukiwaniu miejsc wspaniałych, zabrała nas kiedyś do City Club&Bowling, mieszczącego się w Malborku. Jak zwykle miała rację, ponieważ wystarczyła jedna sylwestrowa noc by stać się prawdziwym fanem granej tu fantastycznej muzyki klubowej, jak i panującej atmosfery. Bawić się tu możemy w rytmach muzyki takiej jak: House, Deep House, Nu Disco, Disco, Basslines, Hip Hop, Funk. Jest to zatem miejsce dla prawdziwych fanów muzyki klubowej. Rezydentem jest tu Matthew Colss, twórca kawałka „Don’t Give Up”, którego teledysk został nakręcony we wszystkim dobrze znanym Trójmieście. Wszystko to, co dzieje się w klubie City Club&Bowling można określić dwoma słowami poziom i kultura. Za sukcesem tego miejsca stoi manager klubu, który dba o jego wizerunek. To za jego sprawą kolejne odsłony sceny muzycznej okazywały się sukcesem. W klubie organizowane są imprezy tematyczne, a informacje o nich z odpowiednim wyprzedzeniem pojawiają się na funpagu klubu na facebooku. Funpage stanowi również atrakcyjne archiwum minionych imprez, w którym możemy odnaleźć na zdjęciach również siebie wśród bawiących się gości.

            Warto wspomnieć, że City Club&Bowling ma prawdopodobnie przejść metamorfozę i będzie się składał z dwóch poziomów. Czy możemy zatem liczyć na dwie odrębne sceny muzyczne?

Serdecznie dziękujemy managerowi oraz całej ekipie z City Club&Bowling za zorganizowanie dla nas prywatnej imprezy! Dziękujemy za przybycie i pomoc w organizacji urodzinowej imprezy niespodzianki dla starszej sistersM wszystkim naszym gościom!

Posłuchajcie jak grają w klubie City Club&Bowling

Podziel się:
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Pinterest
Copyright (C) sistersm.net