BOMBOWE ŚWIĘTA

BOMBOWE ŚWIETA- SISTERSM (12)

BOMBOWE ŚWIETA- SISTERSM (13)

BOMBOWE ŚWIĘTA SISTERSM

BOMBOWE ŚWIETA- SISTERSM (14)

BOMBOWE ŚWIETA- SISTERSM (15)

BOMBOWE ŚWIETA- SISTERSM (5)

BOMBOWE ŚWIETA- SISTERSM (6)

BOMBOWE ŚWIETA- SISTERSM (8)

BOMBOWE ŚWIETA- SISTERSM (9)

BOMBOWE ŚWIETA- SISTERSM (10)

BOMBOWE ŚWIETA- SISTERSM (11)

BOMBOWE ŚWIĘTA- K - SISTERSM (1)

BOMBOWE ŚWIETA- SISTERSM (3)

BOMBOWE ŚWIETA- SISTERSM (2)

BOMBOWE ŚWIETA- SISTERSM (1)

BOMBOWE ŚWIETA- SISTERSM

BOMBOWE ŚWIĘTA- K - SISTERSM (5)

BOMBOWE ŚWIĘTA- K - SISTERSM (2)

BOMBOWE ŚWIĘTA- K - SISTERSM (3)

BOMBOWE ŚWIĘTA- K - SISTERSM (4)

 

Okres świąt Bożego Narodzenia to dla nas czas szczególny, niezwykły, czas w którym staramy się zapomnieć przez krótką chwilę o wszystkich problemach. Czas, w którym najbliżsi stanowią dla nas najwyższą wartość. Zaś możliwość podzielnia się opłatkiem oraz wspólna wigilijna wieczerza to nie tylko okazja do życzeń oraz szczerej rozmowy, ale także idealny moment do wystąpienia w bardziej eleganckiej odsłonie posiadanej garderoby.

Odpowiednia kreacja podkreśla nie tylko doniosłość chwili, ale także nadaje nam samym poczucie elegancji oraz komfortu. Z kolei sam wybór kroju odzieży oraz kolorystyka to już w zasadzie nasze indywidualne predyspozycje. Obecnie niemalże każda licząca się marka odzieżowa umieszcza w swoich kolekcjach produkt spełniający powyższe kryteria.

Nie inaczej jest w przypadku marek skandynawskich, słynących z bardzo dobrej jakości, odwagi projektantów oraz niepowtarzalnej odzieży. Potrafiących połączyć klasyczne rozwiązania z aktualnie panującymi trendami. Duńska marka ICHI poprzez swoją ofertę pomogła w doborze odpowiedniej damskiej kreacji na uroczysty wieczór – potwierdzeniem czego jest idealnie dopasowana sukienka. Postawienie na czarny kolor to zabieg celowy, bowiem czerń jest barwą uważaną za najbardziej wskazaną na ważne okazje.

Ponadto w przypadku męskiego wariantu stylizacji odpowiedniej na Boże Narodzenie, pożądanym zabiegiem wydaje się wyposażenie szafy w stylowy, jednolity golf, wykonany z dobrej jakości bawełny. Z powodzeniem mogący stanowić centralny punkt niejednego udanego zestawienia – za przygotowanie produktu odpowiada rodzima marka SISTERSM, stawiająca przede wszystkim na praktyczne rozwiązania przy zachowaniu wysokiej jakości oferowanego produktu.

Odzienie w postaci golfa możemy w łatwy sposób zestawić z jeansami, ewentualnie jak w naszym przypadku, z bardziej wizytową wersją spodni w kratkę, za które przygotowanie odpowiada marka BLEND.

 

Podziel się:
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Pinterest
Copyright (C) sistersm.net