PEŁNIA BLASKU OTWIERA KOLEKCJĘ MY OWN LEGEND

KLINIKA MODY SM ZŁOTA SUKIENKA KOLEKCJA 2023

złota sukienka 2

złota sukienka 3

Projektantka mody Alina Sposób za pomocą swojej kolekcji „My Own Legend” opowiada historię młodej kobiety, która zaczyna swoją przygodę zwaną „życiem”. Tak naprawdę każda z nas może się z nią utożsamiać. „My Own Legend” to zatem nie tylko spójna kompozycja sukienek, lecz pełna głębi opowieść o tym co przechodzi w swoim życiu kobieta.

Tym samym jej emocje, refleksje i nowe konteksty przybrały określoną formę. Sztuka kolejny raz staje się pretekstem do rozmowy o kwintesencji kobiecości. Zaś sam dialog rozpoczyna złota sukienka „Pełnia Blasku”, symbolizująca czas, w którym młoda kobieta świeci swoim naturalnym blaskiem. Pełna marzeń, nadziei i niewinności rusza w świat. Ciesząc się młodością, chętnie sięga po odważne kroje i barwy. Doskonale czuje się otulona złotem.

Sukienka została wykonana niemalże w zgodzie z zasadą wysokiego krawiectwa, ponieważ została uszyta na miarę z wysokiej jakości włoskiej tkaniny i jest dostępna tylko w jednym egzemplarzu na sklepie internetowym sistersmshop.com. Kobieta w sukience „Pełnia Blasku”- stworzonej według indywidualnego projektu- przypomina o swojej wyjątkowości i prawie do bycia sobą. A to dopiero początek tej opowieści…

Podziel się:
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Pinterest
Copyright (C) sistersm.net