CERTYFIKATY JAKOŚCI PRODUKTÓW LR HEALTH&BEAUTY

certyfikat

Jakość produktów niemieckiej firmy LR Health&Beauty wciąż zostaje potwierdzana opiniami klientów. Sukcesywnie przez 35 lat firma budowała swoją mocną pozycję, dzięki stawianiu na produkty najwyższej jakości. Obok dobierania odpowiednich produktów pod kątem potrzeb, LR doradza jak prowadzić zdrowy tryb życia, pokazuje jak prawidłowo się odżywiać i zachęca do aktywności fizycznej. Dzięki współpracy z niezależnymi ekspertami nad innowacyjnymi rozwiązaniami firma osiąga spektakularne wyniki, tworząc fantastyczne programy dla wsparcia zdrowia i urody. Ogromnym atutem firmy jest fakt, iż produkty zdrowotne i kosmetyczne nie są testowane na zwierzętach. Żele do picia Aloe Vera powstają w nowoczesnej hali produkcyjnej w niemieckim mieście Ahlen. Dzięki innowacyjnemu parkowi maszyn firma LR wyznacza nowe standardy jakości w Europie. Opakowania zaś wykonane są z plastiku najwyższej jakości, który doskonale nadaje się do ponownej obróbki.

SGS Institut Fresenius Quality

Doskonała jakość produktów niemieckiej firmy LR Health&Beauty została potwierdzona przez instytuty i organizacje szanowane oraz znane w Europie i na całym świecie. Pierwszym z nich jest certyfikat niezależnego Instytutu SGS Institut Fresenius Quality. SGS Institut Fresenius Quality Seal GmbH to znana i ceniona na świecie spółka badawcza i certyfikacyjna, która od 2003 roku należy do Société Génerale de Surveillance (SGS), stowarzyszenia założonego we Francji w XIX wieku, którego celem była kontrola jakości zboża. Aktualnie przedsiębiorstwo zajmuje się przeprowadzaniem analiz laboratoryjnych dla certyfikacji produktów spożywczych. Ponieważ dla SGS Institut Fresenius najważniejsza jest ochrona konsumenta, bezkompromisowo dba o bezpieczeństwo, jakość i czystość produktów. Kosztowne badania mikrobiologiczne, chemiczne i sensoryczne prowadzone są przez wiele miesięcy. Instytut prowadzi badania produktów z całego świata. Swoją pieczęcią SGS Institut Fresenius Quality Seal oznaczył następujące produkty LR: Mind Master, żele do picia Aloe Vera oraz Colostrum. Logo instytutu na opakowaniu produktu daje nam gwarancję, że produkt jest przebadany, wartościowy i dobrej jakości. Aktualnie to żele do picia Aloe Vera do LR posiadają rygorystyczny znak jakości przyznawany przez SGS Institut Fresenius. Aloes wykorzystywany do ich produkcji uprawiany jest w Meksyku. Tereny upraw są regularnie kontrolowane przez instytut. W czasie dwudniowej inspekcji prowadzone są badania wszystkich etapów od uprawy aż po dostawę cennego żelu aloesowego. Przedstawiciele instytutu pierwsze testy przeprowadzają już na plantacjach, na których dokonują przewiertów w ziemi na głębokość trzech metrów. Ich celem jest sprawdzenie jakości gleby oraz wykluczenie występowania nawozów sztucznych np. pestycydów. Jednorazowe przekroczenie norm, pogorszenie się jakości czy składów produktów powoduje automatycznie dożywotnie odebranie certyfikatu przez SGS Institut Fresenius. Poza tym nadzorowana jest również dostawa zebranych liści aloesu do miejsca ich przetwarzania i produkcji. Zanim wyruszy statek z transportem aloesu do Niemiec, sprawdzona zostaje dodatkowo także cała dokumentacja. Dotychczas opinia wystawiana przez instytut była zawsze pozytywna. Przedstawiciele instytutu podczas pobytu w miejscu uprawy sprawdzają także warunki pracy. Wynik kontroli potwierdza, że są one dobre oraz etycznie dopuszczalne, a na plantacji nie pracują dzieci.

IASC (The International Aloe Science Counsil)

Kolejny certyfikat jakości pochodzi od IASC (The International Aloe Science Counsil). Jest to międzynarodowa Rada Naukowa ds. Aloesu, spółka certyfikująca, która potwierdza rzeczywistą zawartość Aloe Vera w produktach i surowcach. IASC współpracuje na całym świecie z wieloma uniwersytetami i zainicjowała oraz opublikowała wiele badań na temat aloesu. Jej zadaniem jest kontrolowanie plantacji, zakładów przetwórczych oraz producentów produktów na bazie aloesu. Audyt certyfikacyjny obejmuje kontrolę zakładu produkcyjnego i pobranie próbek każdego produktu, który miałby otrzymać certyfikat. IASC regularnie kontroluje produkcję aloesowych żeli do picia w Niemczech. Kontrole przeprowadzane są zawsze bardzo szczegółowo, w oparciu o standardy z branży farmaceutycznej. Wymogi, które należy spełnić, aby otrzymać i utrzymać certyfikat są wyjątkowo wysokie. LR przywiązuje największą wagę do jakości swoich produktów dlatego zdecydowało się na przedłożenie swoich produktów do certyfikacji IASC. Aloesowe żele do picia LR posiadają pieczęć IASC co świadczy o ich wysokim poziomie jakości i czystości żelu Aloe Vera. Wszystkie produkty LR powstałe na bazie aloesu: zarówno żele do picia, jak i kosmetyki pielęgnacyjne posiadają certyfikat IASC.

Dermatest

Dermatest to kolejny niezależny instytut sprawdzający jakość produktów firmy LR. Zadaniem Dermatest jest sprawdzanie oddziaływania produktów na skórę. Produkty oznaczone znakiem dermatest mają najwyższą jakość oraz mogą być używane przez alergików czy osoby z nadwrażliwością skóry. Firma LR Health&Beauty razem z instytutem Dermatest prowadziła również badania na temat trwałości zapachu perfum, w wyniku czego powstały perfumy najwyższej klasy o największej trwałości zapachu. Fantastyczną jakość kosmetyków LR potwierdził Dr Werner Voss, założyciel i kierownik Dermatest GmbH, słowami „Kosmetyki LR to idealna dla potrzeb każdego typu skóry, codzienna pielęgnacja ze składnikami czynnymi o najwyższej jakości oraz najnowocześniejszymi recepturami.

Kosmetikverband VKE

Kosmetikverband to towarzystwo, do którego mogą należeć tylko wybrane marki perfum. Jest to organizacja, która sama zaprasza firmy do członkostwa. Wśród nich obok Chanel, Coty, KR, Kenzo, Dior znalazły się również perfumy LR Health&Beauty, co dowodzi temu, że firma znajduje się w czołówce największych firm kosmetycznych na świecie. Zaproszenie prze VKE do członkostwa LR jest tylko kolejnym potwierdzeniem najwyższej jakości produktów.

Podziel się:
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Pinterest
Copyright (C) sistersm.net